بنام او که هر چه داریم و هر چه آرزو میکنیم از لطف بیکران اوست
جهت اطلاع حجاج عزیز لیست روحانیون و همکاران ما در حج تمتع 2010 اعلام میگردد
آقایان حجت الاسلام  والمسلمین سید محمود و سید مرتضی موسوی روحانیون کاروان نور اروپا در حج تمتع 2010 میباشند

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید محمود موسوی سابقه طولانی در خارج از کشور از جمله آفریقا، آمریکا و اروپا را دارند. ایشان بمدت 7 سال مسئول مرکز فرهنگی و دینی کالیفرنیا و سه سال مرکز اسلامی اسلو بوده و دارای تحصیلات عالیه از آمریکا هستند. ایشان علاوه بر سابقه طولانی در حج، آشنائی نزدیک با فرهنگ و احتیاجات ایرانیان و فارسی زبانان خارج از کشور را دارند.


حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید مرتضی موسوی کارشناس احکام حج و عمره سازمان حج و زیارت و نویسنده کتاب جامع الفتاوی میباشند. در حال حاضر استاد دانشگاه در تهران و مسئول آماده سازی روحانیون اعزامی به حج و عمره هستند.


کلاسهای احکام و مناسک حج و نیز آداب و اخلاق اسلامی همه روزه توسط آقایان موسوی برگذار خواهد شد.


چنانچه سئوال شرعی دارید، با ایمیل آقای سید محمود موسوی
mousavi20@yahoo.com یا آقای سید مرتضی موسوی sm.mousavi43@yahoo.com تماس حاصل فرمائید. تلفن تماس: 00989125165160 و یا 00989122526533.آقای دکتر میرباقری، استاد دانشگاه، کارشناس و مفسر قرآن، یکی از اساتید برجسته ایران میباشند.

ایشان در کاروان ما و همراه زائرین ما اقامت خواهند داشت و در طول سفر چه در مدینه و مکه و چه در عرفات و منی با ما همگام خواهند بود.

کلاسهای تفسیر قرآن و تشریح مفهوم مناسک و اسرار حج همه روزه توسط جناب آقای دکتر میرباقری برگذار خواهد شد.

حضور 21 روزه جناب آقای دکتر میرباقری در کاروان، فرصت بسیار خوبی است تا همراه ایشان باشیم و از نزدیک پاسخ سئوالهائی را که مدتها ذهن ما را مشغول نموده است دریافت نمائیم!
جناب آقای دکتر محمود رضا پیروی که در حال حاضر دانشجوی پی اچ دی دانشگاه کارولینسکای سوئد هستند پزشک کاروان نور اروپا خواهند بود
.

جناب آقای دکتر محمود رضا پیروی در سال 97 فارغ التحصیل رشته پزشکی و در سال 2005 فارغ التحصیل
 Master public health دانشکاه علوم پزشکی شیراز میباشند. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند و بمدت 7 سال پزشک اورژانس شیراز و 2 سال پزشک اورژانس تهران بوده اند.

آقای دکتر پیروی در حال حاضر دانشجوی پی اچ دی دانشگاه کارولینسکای سوئد میباشند.


زائرین عزیز کاروان نور اروپا میتوانند در صورت نیاز با شماره تلفن 0046700475746 یا با ایمیل
peyravi110@gmail.com با ایشان تماس بگیرند. توصیه های پزشکی ایشان و تاریخ جلسات متعاقبأ در سایت ما منتشر خواهد شد.


جناب آقای احمد نیکبختیان از مداحان اهل بیت تراز اول ایران میباشند. ایشان در حال حاضر معاون فنآوری اطلاعاتی شهرداری تهران هستند.جناب آقای خسرو اسفتدیاری دارای سابقه طولانی در حج تمتع مسئولیت کمک به افراد مسن در جهت انجام اعمال و مساعدت به زائرین برای انجام زیارت، خرید و غیره را بعهده دارند.


© کلیه حقوق محفوظ شده است آژانس نور اروپا
تلفن: 25 10 80 64 0047 / 12 907 906 0047 - فکس: 50 97 83 63 0047
post@europenor.com:ایمیل